Ekspertiz yaptırmak zorunlu oldu

bundan sonra araç alırken belli km ve yaş sınırında olan araçları alıp satarken ekspertiz yaptırmak zorunda oluca. İstanbulda 17 şubesi olan eft oto ekspertiz , araç ekspertiz, motosiket ekspertiz, kamyon ekspertiz , tır ekspertiz,  denetim ekspertiz, flo ekspertiz hizmetlerinin yanına birde Temel Eksperti eklemiştir.  Bu temel ekspertiz pakedinde Taşıt tanıma kartı vardır. Bu taşıt tanıma kartı yeni yasa ile gelen ekspertiz işleminin bir özetidir. raporudur

Ümraniye Oto Ekspertiz - EFT

En yakın ümraniye oto ekspertiz, ümraniyede oto ekspertiz fiyatları, oto ekspertiz ümraniye nasıl gidilir, ümranideki oto ekspertiz firmaları, ümraniye oto ekspertiz firması açıldı, ümraniye expertiz yerleri,

İstanbulun anadolu yakasına bulunan eft oto ekspertiz şubesi olan ümraniye oto ekspertizin amacı sizlere kaliteli hizmet vermektir.

Ümraniye Oto Ekspertiz hizmet alanından ;


Size en yakın şubemize aracınızı getirip ekspertiz yaptırabilirsiniz. ümraniye şubemiz ümraniye, çakmak, tepeüstü, dudullu, osb dudullu bölgelerine çok yakın olup bu bölgenin oto ekspertiz ihtiyaclarına da cevap verebilmektedir.

EFT ümraniye Oto Ekspertiz şubesi, araç eksperiz hizmetini profesyonel ve Güvenilir kadrosu ile vermektedir. ümraniye Oto Expertiz EFT Oto Ekspertiz'in İstanbul'da ki 15 şubesinden biridir. İstanbul da en çok şubesi olan ve en fazla araç expertizi yapan firmamız sizlerin tercihleri ile büyümeye devam etmektedir.

Eft Oto expertiz İstanbul'da ki tüm şubelerinde, 2017 yılında ümraniye Oto Ekspertiz Fiyatlarını, 2016 ümraniye Araç Ekspertiz Fiyatları ile aynı tutmuş bir değişiklik yapmamıştır.

Doğru tespit yapılmış Oto ekpertiz raporu almak için ümraniye Araç Expertiz size çok yakın. Eft Oto Ekspertiz Raporu almış müşteri sayımız şimdiden 60.000 adete ulaşmıştır.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Beşiktaş oto ekspertiz

Ekspertiz yaptırmak zorunlu oldu

Oto Ekspertiz