Ekspertiz yaptırmak zorunlu oldu

bundan sonra araç alırken belli km ve yaş sınırında olan araçları alıp satarken ekspertiz yaptırmak zorunda oluca. İstanbulda 17 şubesi olan eft oto ekspertiz , araç ekspertiz, motosiket ekspertiz, kamyon ekspertiz , tır ekspertiz,  denetim ekspertiz, flo ekspertiz hizmetlerinin yanına birde Temel Eksperti eklemiştir.  Bu temel ekspertiz pakedinde Taşıt tanıma kartı vardır. Bu taşıt tanıma kartı yeni yasa ile gelen ekspertiz işleminin bir özetidir. raporudur

Oto Ekspertiz - 0 216 572 00 42

Oto Ekspertiz sektöründe istanbul'da lider firma olan Eft Oto Ekspertiz istanbul'da 17 noktada hizmet vermektedir. İstanbulda her yerden 10 dakika da ulaşabileceğiniz Eft Oto Ekspertiz Şubeleri bulunmaktadır.

Dyno (Motor Güç Testi - Dynamometer) Türkçesi Dinamometre:

                         

Aracınıza motor güç testi yapmak için teknisyenler aracı dyno yapılacak alana çıkartır, aracı bağlayıp mekanizmanın üzerinde yolda sürer gibi sürmeye başlayıp aracınızı belli vites aralıkları ve hızlarla ölçmüş olurlar. Bu iş oto ekspertiz hizmetinin içerisinde hediye olup teknisyenlerin uyugun gördüğü araçlara uygulanır.

Dynoya Uygun Olmayan Araçlar Örnek: Teker yıpranması, yağ kaçağı vb.

Aynı mekanızmanın üzerinde genelde yanal kayma ve fren testide bulunur.Oto ekspertize getirdiğiniz araçlara bunlarda uygulanır.

İstanbulda oto ekspertiz hizmeti veren Eft OTO Ekspertiz Avrupa yakasında: silivri, çatalca, büyükçekmece, beyliküzü, avcılar, esenyurt, küçükçekmece, sefaköy, ikitelli, bağcılar, başakşehir, bayrampaşa, gaziosmanpaşa, rami, seyrantepe, sarıyer, beşiktaş, maslak, kağıthane, bahçelievler, incirli, bakırköy, arnavutköy, Andolu yakasında: kadıköy, göztepe, içerenköy, erenköy, ataşehir, pendik, maltepe, üsküdar, ümraniye, çakmak, altunizade, tuzla, kartal bölgelerinde tüm istanbula oto ekspertiz hizmeti vermektedir.

Yorumlar

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ekspertiz yaptırmak zorunlu oldu

Beşiktaş oto ekspertiz

Oto Ekspertiz