Ekspertiz yaptırmak zorunlu oldu

bundan sonra araç alırken belli km ve yaş sınırında olan araçları alıp satarken ekspertiz yaptırmak zorunda oluca. İstanbulda 17 şubesi olan eft oto ekspertiz , araç ekspertiz, motosiket ekspertiz, kamyon ekspertiz , tır ekspertiz,  denetim ekspertiz, flo ekspertiz hizmetlerinin yanına birde Temel Eksperti eklemiştir.  Bu temel ekspertiz pakedinde Taşıt tanıma kartı vardır. Bu taşıt tanıma kartı yeni yasa ile gelen ekspertiz işleminin bir özetidir. raporudur

beylikdüzü oto ekspertiz

Beylikdüzü/İstanbul , EFT oto ekspertiz beylikdüzünde hizmetinizde. Beylikdüzü oto ekspertiz firması EFT istanbul'da 17 noktada sizlere hizmet vermektedir.Saadetdere Mahallesinde bulunan şubemiz Yakuplu, Beylikdüzü, Avcılar, Esenyurt, Gürpınar, Hadımköy, Organize sanayi bölgelerine çok yakındır.
Oto Ekspertiz, Beylikdüzü oto ekspertiz   , Son teknoloji cihazlarımız, 10 seneyi aşkın Bosch Car Service güvencemiz ile, en sağlıklı araç ekspertizi ile kısa sürede araç hakkında en detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Beylikdüzü Oto ekspertiz araç alırken ihtiyaç duyduğunuz uzmanlık ve bilgi konusundaki eksikliğinizi tam anlamı ile giderir, yatırımınızı korur.
Oto motor ve kaporta uzmanlarımız eşliğinde, gelişmiş teknolojik cihazlarla yaptığımız test ve ölçümler ile hazırladığımız raporunuzu size sunarız.
EFT Oto EkspertizBeylikdüzü oto ekspertiz merkezinde, araç Dyno (Motor Güç Testi) Testi ile motorunuz mercek altına alınır. Motorun gücü tork değerleri grafiğe dökülerek tam bir analiz yapılır, motor ömrü hakkında bilgi sahibi olursunuz. Yanal kayma testi, fren testi, mekanik alt aksamların kontrolü, süspansiyon testi, aracın tüm elektronik donanımlarının test ve kontrolleri uzman kadromuzca gerçekleştirilir.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ekspertiz yaptırmak zorunlu oldu

Beşiktaş oto ekspertiz

Oto Ekspertiz