Ekspertiz yaptırmak zorunlu oldu

bundan sonra araç alırken belli km ve yaş sınırında olan araçları alıp satarken ekspertiz yaptırmak zorunda oluca. İstanbulda 17 şubesi olan eft oto ekspertiz , araç ekspertiz, motosiket ekspertiz, kamyon ekspertiz , tır ekspertiz,  denetim ekspertiz, flo ekspertiz hizmetlerinin yanına birde Temel Eksperti eklemiştir.  Bu temel ekspertiz pakedinde Taşıt tanıma kartı vardır. Bu taşıt tanıma kartı yeni yasa ile gelen ekspertiz işleminin bir özetidir. raporudur

Üsküdar Oto Eksperiz

ÜSKÜDAR OTO EKSPERTİZ SERVİSİ
Üsküdar ve çevresinde 2. el otomobil satın almayı düşünüyor veya karar verdiğiniz bir araç varsa ilk önce hasar tespit raporunu almalısınız. Aracın yıllarca sarfettiği kilometrede seceresini doğru bir yolla anlayabilirsiniz. Üsküdar oto ekspertiz servisi olarak; ödeme yapmadan önce aracınızın tarafsızca tespit edilen hata raporunu oluşturtarak içiniz rahat bir şekilde satın alabilirsiniz.

EFT Oto Ekspertiz Üsküdar’da hizmetinizde. Üsküdar Oto Ekspertiz aracınızın gözle görülemeyen tüm detaylarını inceler, bilinen ve bilinmeyen tüm kusurlarını, hasarlarını size raporlar. Satın alacağınız araç hakkında her şeyi öğrenir, ne aldığınızı bilirsiniz.
Araç alırken, satarken ne aldığınızı bilmek, aracınızı tanımak sizinde hakkınız. Araç alırken satıcının verdiği bilgilere veya oto sanayide sizi kapı kapı dolaştıran, motor kaporta ustalarının söylemleriye yetinmeyin.

Son teknoloji cihazlarımız, 10 seneyi aşkın Bosch Car Service güvencemiz ile, en sağlıklı araç ekspertizi ile kısa sürede araç hakkında en detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Kadıköy Oto ekspertiz araç alırken ihtiyaç duyduğunuz uzmanlık ve bilgi konusundaki eksikliğinizi tam anlamı ile giderir, yatırımınızı korur.
Oto motor ve kaporta uzmanlarımız eşliğinde, gelişmiş teknolojik cihazlarla yaptığımız test ve ölçümler ile hazırladığımız raporunuzu size sunarız.

Üsküdar Oto Ekspertiz


Üsküdar oto ekspertiz ile oto alımlarınızı garantileyerek daha güvenilir bir alış veriş yapın. İkinci el piyasası oldukça yoğun ve dürüst olmayan birçok ticarete sahiptir. Özellikle araçlardan anlamayan biri iseniz kandırılma ve dolandırılma ihtimaliniz o kadar yüksektir. Üsküdar oto ekspertiz hizmeti sizin paranızı ve zamanınızı garantileyen bir sistem ile çalışmaktadır. Sıfır araba piyasasında yüksek fiyatlardan dolayı ikinci el oto sektörü gün geçtikçe hızla büyümektedir. Bu kadar büyük bir platformda dürüst olmayan ticaret düzeninden birçok kişinin canının yandığı bilinmektedir. Sizlerde bu duruma düşmemek için Kadıköy oto test ile sahip olmak istediğiniz araçların tüm eksilerini görerek olmayı gereken fiyatı belirleyebilirsiniz.
İkinci el oto sektöründe satışı yapılacak aracın belirtilen özelliklerde olup olmadığını test etmek amacı ile kurulmuş Üsküdar oto ekspertiz hizmete girmiştir. Araçların sahiplerine bile göstermedikleri birçok kusurları bulunur bu kusurlar zaman içinde ciddi bir sorun haline gelmesine neden olur. Kadıköy oto ekspertiz araca dair tüm olumsuz bilgileri ortaya çıkararak alıcıya raporlama şeklinde sunmasıdır. Böylelikle araca biçilen değer tekrar düzenlenecektir.

Üsküdar Oto Ekspertiz Raporu

Bu hizmetin en çok talep gören diğer hizmeti ise Kadıköy oto ekspertiz hizmetidir. Siz oturduğunuz koltuktan bile kalkmadan bir randevu ile beğendiğiniz aracın tüm bilgilerine sahip olabilmektesiniz. Kadıköy oto ekspertiz aracın yanına kadar giderek gerekli kontrolleri uzman personel ve cihazlar ile yaparak sonucu bilgisayar ortamında raporlandırıp müşteriye sunmaktadır. İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet vermekte olan Üsküdar oto ekspertiz ile sizlerde araç alımlarında alıcı ve satıcı arasındaki alım-satım işini dürüstlük ve güven unsurları ile yapılmasını sağlamaktadır. Sizde ikinci el oto alışverişinde tarafsız ve tamamen doğru bir alım işlemi yapmak isterseniz Kadıköy oto ekspertiz ile mutlaka iletişime geçiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ekspertiz yaptırmak zorunlu oldu

Beşiktaş oto ekspertiz

Oto Ekspertiz