Ekspertiz yaptırmak zorunlu oldu

bundan sonra araç alırken belli km ve yaş sınırında olan araçları alıp satarken ekspertiz yaptırmak zorunda oluca. İstanbulda 17 şubesi olan eft oto ekspertiz , araç ekspertiz, motosiket ekspertiz, kamyon ekspertiz , tır ekspertiz,  denetim ekspertiz, flo ekspertiz hizmetlerinin yanına birde Temel Eksperti eklemiştir.  Bu temel ekspertiz pakedinde Taşıt tanıma kartı vardır. Bu taşıt tanıma kartı yeni yasa ile gelen ekspertiz işleminin bir özetidir. raporudur

Eft Oto Ekspertiz Üsküdar Şubesinin Açılışını yaptı.

Adres : Mahir İz Caddesi No:51 Altunizade Üsküdar / İstanbul
Telefon : 0 212 854 33 33
EFT Üsküdar Oto Ekspertiz şubesi, araç eksperiz hizmetini profesyonel ve Güvenilir kadrosu ile vermektedir. Üsküdar/İstanbul Oto Expertiz EFT Oto Ekspertiz'in İstanbul'da ki 15 şubesinden biridir. İstanbul da en çok şubesi olan ve en fazla araç expertizi yapan firmamız sizlerin tercihleri ile büyümeye devam etmektedir.
Eft Oto expertiz İstanbul'da ki tüm şubelerinde, 2017 yılında Üsküdar/İstanbul Oto Ekspertiz Fiyatlarını, 2016 Üsküdar/İstanbul Araç Ekspertiz Fiyatları ile aynı tutmuş bir değişiklik yapmamıştır.
Doğru tespit yapılmış Oto expertiz Raporu almak için Üsküdar/İstanbul Araç Expertiz size çok yakın. Eft Oto Ekspertiz Raporu almış müşteri sayımız şimdiden 50.000 adete ulaşmıştır.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Ekspertiz yaptırmak zorunlu oldu

Beşiktaş oto ekspertiz

Oto Ekspertiz